INTENCJE MSZALNE 26 VII – 1 VIII 2021r.

Poniedziałek 26 VII – św. Joachima i Anny, rodziców NMP

   18.00Za śp. Annę w 28 r. śm., Apolonię i Jerzego Kaczmarków  

Wtorek 27 VII

   12.00Za śp. Henryka Gajdzińskiego – pogrzebowa
   18.00Za śp. Wiesławę Ignaszak – int. od wnucząt Agnieszki i Łukasza z rodzinami  

Środa 28 VII

   18.00Za śp. Władysława w 37 r. śm., Barbarę, Mirosława, Krystynę i Krzysztofa Pawłowskich i zm. z rodziny  

Czwartek 29 VII – św. Marty

    18.001. Za śp. Jerzego Sołtysiaka 2. W intencji Macieja o łaskę uzdrowienia  

Piątek 30 VII

    18.00Za śp. Sylwestra Orsztynowicza – int. od wnuczki Kingi z rodziną  

Sobota 31 VII – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

   18.00Za śp. Kazimierę i Zdzisława Piechowiak, Annę Piechowiak, Feliksa Czarny, Wincentego i Marię Szymkowiaków, Franciszkę i Stanisława Piechowiak  

Niedziela 1 VIII – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

     8.00Za śp. Agnieszkę i Andrzeja Kaczmarków, Antoniego i Jacka Mikołajczaków, Stanisława Frąckowiaka, Helenę i Władysława Woroch, Kazimierę i Mariana oraz zm. z rodz. Gawelskich
   10.00Za śp. Juliana Kozłowskiego – int. od sąsiadów z ul. Słowackiego 9, 12 i 13
   12.00Za śp. Romana Śmieszka – int. od Eli i Bożeny z rodzinami
   15.00NIE MA MSZY ŚW. /w VII i VIII/
   21.00Za śp. Piotra Słowińskiego – int. od Karoliny, Rafała i Marcela Piwowarskich

INTENCJE MSZALNE 19 – 25 VII 2021r.

Poniedziałek 19 VII

   18.001. Za śp. Danutę Jurak, Iwonę Stachowiak i Krystynę Ginter – int. od rodziny Hróst
2. Za śp. Piotra Nakoniecznego – int. od córki z rodziną

Wtorek 20 VII

   18.00Za śp. Czesławę Wojtysiak  

Środa 21 VII

   18.001. Za śp. Annę Michalską – int. od męża z dziećmi
2. Za śp. Krzysztofa Kluj – int. od rodz. Akuszewskich  

Czwartek 22 VII – św. Marii Magdaleny

    18.00Za śp. Marię Jarmaczyk – int. od rodz. Przybylaków  

Piątek 23 VII – św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy

    18.00Za naszych zmarłych /Msza św. zbiorowa/  

Sobota 24 VII – św. Kingi dziewicy

   18.00Za śp. rodziców Helenę w 42 r. śm. i Stanisława w 54 r. śm. Ozorkiewiczów i zm. z rodziny Ozorkiewiczów i Rogalskich – int. od córki i wnuka  

Niedziela 25 VII – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

     8.00Za śp. Zbigniewa Michalaka – int. od Marii Łuczak z córką i rodziną
   10.00Z okazji 11 r. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
   12.00Za śp. Martę, Stefana i Zdzisława Stanisławskich oraz Helenę Majewską
   15.00NIE MA MSZY ŚW. /w VII i VIII/
   21.00Za śp. Piotra Słowińskiego – int. od córek z rodzinami

INTENCJE MSZALNE 12 – 18 VII 2021 r.

Poniedziałek 12 VII – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu biskupa i męczennika

   18.001. Za śp. Alicję Kupś – int. od chrześnicy
2. Za śp. Krystynę Gostyńską – pogrzebowa

Wtorek 13 VII – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

     9.30Za śp. Marcina Pielin – pogrzebowa
   12.00Za śp. Eugeniusza Kręzel – pogrzebowa
   18.00Za śp. Jadwigę Plachta-Drabinę w 5 r. śm. i Włodzimierza Drabinę w 10 r. śm.  

Środa 14 VII

   18.00Za śp. Zbigniewa Michalaka – int. od Anny i Czesława Farbotników i rodz. Stróżyków  

Czwartek 15 VII – św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła

    18.00Za śp. Ryszarda Remleina w 2 r. śm. – int. od żony z rodziną  

Piątek 16 VII – NMP z Góry Karmel

    18.00Za śp. Marię i Aleksandra Rost, Marię i Stanisława Marcinkowskich i zm. ich dzieci oraz o Boże błog. dla Anny  

Sobota 17 VII

   18.00Za śp. Andrzeja Kmiecika, Marię, Bolesława i Andrzeja Krause, Irenę i Edwarda Mazepa, Tomasza Necelmana, Annę, Jadwigę i Franciszka Dolata, Krystynę Broda, Barbarę i Władysława Pawłowskich i zm. z tych rodzin  

Niedziela 18 VII – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

     8.00Za śp. Włodzimierza Balcerka w 2 r. śm. – int. od żony i syna z rodziną
   10.00Za śp. Przemysława w 20 r. śm.
   12.00Za śp. Krystynę Wypychowską i zm. z rodz. Wypychowskich, Gościewskich i Topolskich
   15.00NIE MA MSZY ŚW. /w VII i VIII/
   21.00Za śp. Stanisławę i Stanisława Lewandowskich, Janinę Zamiatowską

INTENCJE MSZALNE 5 – 11 VII 2021r.

Poniedziałek 5 VII

   18.00Za śp. Zbigniewa Sznurkowskiego w 1 r. śm. oraz zm. z rodz. Sznurkowskich, Olejniczaków i Remleinów  

Wtorek 6 VII – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dziewicy

   18.00Za śp. Stanisławę Kuśnierek w 12 r. śm. o szybką radość nieba oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Kuśnierków i Stawnych  

Środa 7 VII

   18.00Za śp. Wiesławę Ignaszak – int. od córki Heleny z mężem  

Czwartek 8 VII – św. Jana z Dukli prezbitera

    18.00Za śp. Halinę Cuprych – int. od rodz. Akuszewskich  

Piątek 9 VII

   12.00Za śp. Stanisława Kostkę – pogrzebowa
    18.00Za zmarłych z naszych rodzin /Msza św. zbiorowa/  

Sobota 10 VII

   18.00Za dusze w czyśćcu cierpiące  

Niedziela 11 VII – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

     8.00Za śp. Franciszka i Władysławę Pilarskich, Wiktorię i Józefa Marcinkowskich i zm. z rodziny
   10.00Za śp. Alfreda Marka Kowalskiego
   12.00Za śp. Henryka Wiktorskiego, Zenona Kozłowskiego, Janinę Cybulską, Irenę Pilarską, Teresę Antczak, Jadwigę Kotlińską, Annę Kobielę i Janinę Walkowiak                                       + chrzest: Gracjan i Oliwier Bartosik
   15.00NIE MA MSZY ŚW. /w VII i VIII/
   21.00Za śp. Bronisławę i Tadeusza Salamon – int. od córki z mężem

INTENCJE MSZALNE 28 VI – 4 VII 2021r.

Poniedziałek 28 VI – św. Ireneusza biskupa i męczennika

     8.00Za śp. Czesława Borskiego z okazji 83 r. urodzin o dar nieba oraz za zmarłych z rodziny Borskich, Litwinów, Olejniczaków, Bigosów, Machnickich i rodziców chrzestnych
     9.00Za śp. Marię Gaszak – pogrzebowa
   18.00O dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla solenizantki Janiny i jej dzieci z rodzinami oraz za śp. Piotra i zmarłych z rodziny

Wtorek 29 VI – św. Apostołów Piotra i Pawła

     8.00Za śp. Bronisławę Salamon – int. od sąsiadów
   12.00Za śp. Joannę Warszajło – pogrzebowa
   18.00Za śp. Pawła, Wiktorię, Piotra, Marię

Środa 30 VI

     8.00Za śp. Ignacego Borskiego o dar nieba z okazji imienin oraz za zmarłych z rodziny Borskich, Litwinów, Olejniczaków, Bigosów, Machnickich i rodziców chrzestnych
   18.00Za śp. Marię w 7 r. śm., Tadeusza, Janinę i Stefana Drajer, zmarłych z rodz. Kałków, Gramzów, Zarembów, Nowaków i Jóźwiaków oraz w pewnej intencji

Czwartek 1 VII – 1 czwartek miesiąca

     8.00Za śp. Annę Kowalewską, Halinę Dudkowiak, Jacka Michalaka i zm. z rodz. Janowiczów, Dudkowiaków, Jurge, Kufel, Lange, Witkowskich i Piotrowskich
   18.00W intencji członków Żywego Różańca

Piątek 2 VII – 1 piątek miesiąca

     8.00Ku czci Ducha Świętego
   18.001. Za śp. Tadeusza Pawlętego – int. od chrześniaczki Alicji z rodziną
2. Za śp. Lucjana Wypycha – int. od przyjaciół z Super Siódemki

Sobota 3 VII – św. Tomasza apostoła – 1 sobota miesiąca

     8.001. Za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za śp. ks. Jarosława Grelkę
   18.00Za śp. Stanisławę i Franciszka Szymańskich, Barbarę, Zdzisława i Józefa Jankowiaków

Niedziela 4 VII – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

     8.00Za śp. rodziców, męża, rodzeństwo i zm. z rodziny o łaskę nieba
   10.001. Za śp. Klarę i Konstantego Likszo, Henryka Grubera w 20 r. śm.
2. Za śp. Piotra Nakoniecznego – int. od Danuty i Eugeniusza Twardowskich
   12.00Za Parafian
   15.00NIE MA MSZY ŚW. /w VII i VIII/
   21.00Za śp. Piotra Słowińskiego – int. od żony

INTENCJE MSZALNE 21 – 27 VI 2021r.

Poniedziałek 21 VI – św. Alojzego Gonzagi zakonnika

     8.00Za śp. Leonarda z okazji Dnia Ojca – int. od dzieci i całej rodziny
   18.00Za śp. Tadeusza Kąkolewskiego – int. od Wandy i Adama z rodziną

Wtorek 22 VI

     8.00Za śp. Edmunda Skwierawskiego z okazji Dnia Ojca – int. od córki i syna
   18.00Za śp. Antoniego Szkudlarka – int. od Hanki i Janusza

Środa 23 VI

     8.00Za śp. Andrzeja Krolla w 5 r. śm. i zm. rodziców i teściów
   18.00Za śp. Ryszarda Remleina – int. od córek Magdy i Moniki z rodzinami

Czwartek 24 VI – Narodzenia św. Jana Chrzciciela

     8.00Z okazji imienin Janiny z prośbą do Trójcy Świętej i Patrona św. Jana Chrzciciela o opiekę i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia
   18.00Za śp. Krystynę Kachel w 1 r. śm. oraz śp. Zdzisława Czechowskiego i Mariana Nowaka

Piątek 25 VI – NMP Świętogórskiej z Gostynia

     8.00Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z okazji 10 r. ślubu Małgorzaty i Błażeja z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla jubilatów i ich dzieci
   18.00Za zmarłych z naszych rodzin /Msza św. zbiorowa/

Sobota 26 VI

     8.00Za dusze w czyśćcu cierpiące
   15.00Msza św. ślubna: Justyna K. i Krzysztof W. + chrzest: Jakub Wierzewski
   18.00Za śp. Helenę, Józefa i Bronisława Szymanowskich, Joannę, Czesławę i Antoniego Koniecznych, Joannę Żuchowską

Niedziela 27 VI – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

     8.00Za śp. Helenę i Władysława Woroch, Agnieszkę i Andrzeja Kaczmarków, Antoniego i Jacka Mikołajczaków, Stanisława Frąckowiaka, Kazimierę, Mariana i zm. z rodz. Gawelskich
   10.00Za śp. Jana Stróżyka w 15 r. śm. i zm. z rodziny oraz Cecylię, Martę, Feliksa, Franciszka i Ryszarda Jankowiaków, Jadwigę Groszek, Annę i Radka Kobiela
   12.00Za śp. Stanisława Drążkowiaka i jego rodziców, Stanisławę i Ludwika Supsarów, Elżbietę, Gertrudę, Kazimierza i Władysława Lehmann, Antoninę Kałek, Helenę Matuszczak    
   15.00Za śp. Marię i Franciszka Machoj, Stanisławę i Michała Ciesielskich, Alfonsa i Jarosława Graszyńskich, Renatę, Władysławę, Teresę, Grażynę, Zdzisława, Antoniego, Szczepana i Zenona Podbylskich
   21.00Za śp. Mariusza Królikowskiego, Urszulę i Franciszka Kaczmarków

INTENCJE MSZALNE 14 – 20 VI 2021r.

Poniedziałek 14 VI – bł. Michała Kozala biskupa i męczennika

     8.00Za śp. Bronisławę Salamon – int. od sąsiadów
   18.00Za śp. Agnieszkę, Halinę i Henryka Kijków oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 15 VI

     8.00Za śp. Wita Masłek w 40 r. śm. – int. od żony, córki z mężem i synów z rodzinami
   18.00Za śp. Przemysława Zbąszyniaka w 11 r. śm., Krzysztofa Przybylskiego w 4 r. śm., Dionizę Szymańską w 4 r. śm. i Andrzeja Rogackiego

Środa 16 VI

     8.00Za śp. Janusza Kowalaka w dniu urodzin
   18.001. Za śp. ks. Michała Tschuschke i ks. Artura Filipiaka 2. W pewnej intencji

Czwartek 17 VI – św. br. Alberta Chmielowskiego zakonnika

     8.00Za śp. Henryka Muszyńskiego, Joannę, Stefana i Andrzeja Ratajczyk
   18.00Za śp. Mariana Telążka w 3 r. śm.

Piątek 18 VI

     8.00Za śp. Barbarę i Włodzimierza Karolczaków – int. od sąsiadów z ul. Osiedlowej 1, 2 i 3
   18.00Za śp. Urszulę Działdowską – int. od męża i synów z rodzinami

Sobota 19 VI

     8.00Za dusze w czyśćcu cierpiące
   18.00Za Parafian /o Boże błogosławieństwo w budowie Domu Parafialnego/                                                                         + chrzest: Karolina Świderska

Niedziela 20 VI – XII NIEDZIELA ZWYKŁA / 101 r. chrztu św. Jana Pawła II/

     8.00Za śp. Wacława Juja w 24 r. śm.
   10.00Za śp. Zbyszka, Henryka, Martę i Franciszka Michalskich, Antoniego i Józefę Antolak, Kazimierza Małeckiego, Kazimierza Bartkowiaka
   12.00Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Bogny z okazji imienin z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
   15.00Za śp. Marka Skwierawskiego z okazji Dnia Ojca – int. od synów                                                                                + chrzest: Cecylia Nowicka
   21.00Za śp. Annę Michalską – int. od koleżanek i kolegów Szymona z kl. 8 c z wychowawcą i rodzicami