XII Niedziela Zwykła – 25 VI 2023r.

Różaniec z prośbą o pokój, w intencji naszej Ojczyzny, parafii i we wszelkich naszych prywatnych intencjach odmawiamy codziennie przed mszą św. wieczorną, czyli o godz. 17.30, a nabożeństwa czerwcowe do piątku zaraz po mszy św.

W czwartek 29 VI uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła – dzień odpustu w Katedrze Poznańskiej (suma odpustowa o godz. 10.00). U nas msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Składka przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

W tym tygodniu 1 sobota miesiąca – po rannej mszy św. nab. do Matki Bożej.

Za tydzień, od niedzieli 2 lipca wchodzimy w wakacyjny porządek mszy św. tzn. w niedzielę nie będzie mszy św. o godz. 13.00, a w dni powszednie od 3 lipca mszy św. rannej o godz. 8.00.

Biuro Parafialne w wakacje czynne w poniedziałek oraz w czwartek popołudniu w normalnych godzinach /w środy przedpołudniem będzie nieczynne/.

Ze względu na małą liczbę chętnych pielgrzymkę sierpniową do Krakowa, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej musimy odwołać.

Przypominamy, że rezerwację intencji mszalnych trzeba potwierdzić i podać treść intencji najpóźniej miesiąc przed datą mszy św. W najbliższym tygodniu mamy wolne intencje mszalne, także za tydzień w niedzielę.

W kaplicy Matki Bożej można nabywać: Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem (10 zł) i wakacyjny numer „Małego Przewodnika” dla dzieci (13 zł). Dzieci do odbioru mają „Ziarenka” z ewangelią i zadaniami do zrobienia.

Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za złożone OFIARY na utrzymanie kościoła, na kwiaty i za wszelkie wyrazy życzliwości. W zeszłym tygodniu składka gospodarcza na budowę Domu Parafialnego wyniosła 3580 zł. Ofiarodawcom dziękujemy.

Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku i prosimy, aby nie zapomnieli o Panu Bogu /modlitwie i niedzielnej mszy św./.