XXI Niedziela Zwykła – 22 VIII 2021r.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom liturgii, za przestrzeganie zasad wynikających z czasu epidemii: maseczki zasłaniające twarz i bezpieczny odstęp w kościele.

Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek mszy św. tzn. w niedzielę nie ma mszy św. o godz. 15.00, a w dni powszednie mszy św. rannej o godz. 8.00. Spowiedź św. jest tylko w dni powszednie ok. 20 min przed mszą św.

Dla młodzieży z byłej kl. 7 i 8, która uczestniczyła w minionym roku w przygotowaniu do bierzmowania, wszelkie informacje i terminy spotkań sierpniowych znajdują się na parafialnej stronie w zakładce „Bierzmowanie”.

Rodziców dzieci, które mają w 2022 r. przystąpić do 1 Komunii zapraszamy po mszy św. do zakrystii po odbiór karty zgłoszeniowej. Wypełnione karty rodzice wraz z dzieckiem przynoszą do Biura Parafialnego w godzinach urzędowania.

Prasa katolicka do nabycia w kaplicy Matki Bożej: „Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem (6 zł) oraz książeczka „Dwie beatyfikacje” – duchowe przygotowanie do beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej (4 zł).

Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za złożone OFIARY na utrzymanie kościoła, na kwiaty i za wszelkie wyrazy życzliwości. W zeszłym tygodniu na Caritas Archidiecezjalną zebraliśmy 640 zł. Ofiarodawcom dziękujemy.

Dzisiaj dodatkowa składka gospodarcza przed kościołem na budowę Domu Parafialnego i upiększanie naszego kościoła. Wszystkim wspierającym modlitwą i ofiarą dziękujemy.

Burmistrz Miasta Luboń przypomina, że do dnia 30 IX 2021r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza obowiązkowy dla nas wszystkich Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021r. Spisu można dokonać poprzez samospis internetowy, wywiad telefoniczny lub wywiad bezpośredni z rachmistrzem. Więcej informacji na plakacie na drzwiach kościoła.