XII Niedziela Zwykła – 20 VI 2021r.

Zgodnie z nowym zarządzeniem rządu do naszego kościoła może wejść jednorazowo na Mszę Świętą około 250 osób /nie licząc zaszczepionych/. Od dzisiaj – niedzieli 20 VI zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej mszy św. W związku z tym zapraszamy serdecznie wszystkich parafian do uczestnictwa w niedzielnej mszy św. bezpośrednio w naszej świątyni.

Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021 w najbliższy piątek 25 VI o godz. 8.00. Zapraszamy Dyrekcję, nauczycieli, pracowników, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.

Ministrantów od kl. 8 w górę zapraszamy na zbiórkę we wtorek 22 VI o godz. 18.30.

Różaniec z prośbą o ustrzeżenie przed klęską suszy, o ustanie epidemii i we wszelkich naszych intencjach odmawiamy codziennie przed mszą św. wieczorną od poniedziałku do soboty, czyli o godz. 17.30, a nabożeństwa czerwcowe zaraz po mszy św.

Informujemy, że w naszym kościele w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę mszy św. o godz. 15.00, a w dni powszednie mszy św. rannej o godz. 8.00.

W Sanktuarium Bł. Edmunda Bojanowskiego w każdym tygodniu od poniedziałku do soboty jest wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach od 19.00 do 21.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

Prasa katolicka do nabycia w kaplicy Matki Bożej: „Przewodnik Katolicki” (6 zł), dla dzieci „Mały Przewodnik” (5,9 zł). Dzieci do odbioru mają w zakrystii „Ziarenka” z ewangelią i zadaniami do zrobienia.

Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za złożone OFIARY na utrzymanie kościoła (czy to wpłacane w kościele, w Biurze Parafialnym czy na konto parafialne), za ofiary na kwiaty i za wszelkie wyrazy życzliwości. W zeszłym tygodniu na KUL i szkoły katolickie zebraliśmy 540 zł. Ofiarodawcom dziękujemy. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca, czyli po mszach św. składka gospodarcza.