II Niedziela Zwykła – 16 I 2022r.

W minionym tygodniu odeszła od nas: śp. Felicja Gimżewska z ul. Osiedlowej 15 /pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 17 I: msza św. u nas o godz. 8.45, a pogrzeb na cmentarzu w Poznaniu – Miłostowie o g. 10.30/. Dobry Jezu a nasz Panie…

W ramach Odwiedzin Duszpasterskich zapraszamy do kościoła na wspólną modlitwę ostatnie grupy parafian:

– mieszkańców bloków przy ul. Sikorskiego nr parz od 30a do 48 w poniedziałek 17 I o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Kościuszki we wtorek 18 I o godz. 18.00,

Będzie wspólna msza św. z litanią do św. Jana Pawła II w Waszej intencji i przedstawieniem bieżących spraw parafii oraz wspólny śpiew kolęd. Jeżeli komuś nie pasuje zaproponowany termin – można zmienić go i przyjść w inny dzień. Bardzo dziękujemy za ofiary składane przy tej okazji.

Woda święcona znajduje się w zakrystii – można nalać sobie po każdej mszy św., aby pokropić mieszkanie.

Jeśli ktoś chciałby zaprosić indywidualnie kapłana z Bożym błogosławieństwem do mieszkania to proszę zgłosić to ks. Proboszczowi ustając z nim dogodny termin.

Rycerzy Jana Pawła II zapraszamy na spotkanie w czwartek  20 I o godz. 18.45 /najpierw po mszy św. Koronka do św. JP II/.

Nabożeństwa cotygodniowe:

– w poniedziałek o g. 18.00 Msza św. z nowenną do św. Jana Pawła II,

– w środę o g. 18.00 Msza św. z nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy,

– w czwartek o g. 8.00 Msza św. z litanią do św. Józefa.

Prasa katolicka do nabycia w kaplicy Matki Bożej: „Przewodnik Katolicki” (7 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (7 zł), „Misyjne Drogi” (5 zł) i kalendarze na Nowy Rok (dowolna ofiara).

Dzieci do odbioru mają w zakrystii „Ziarenka” z ewangelią i zadaniami do zrobienia.

Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za złożone OFIARY na utrzymanie kościoła, na kwiaty i za wszelkie wyrazy życzliwości. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca, czyli składka gospodarcza na budowę Domu Parafialnego i upiększanie naszej świątyni. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.

Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej, a wyjeżdżającym na ferie dobrego wypoczynku.