II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7 IV 2024r.

Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Podczas mszy o godz. 11.30 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, zwłaszcza dla dzieci komunijnych, a po mszach dodatkowa składka na Caritas Archidiecezjalną.

Jutro, w poniedziałek 8 IV uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z Wielkiego Poniedziałku. Zapraszamy na msze św. o godz. 8.00 i 18.00.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z etapu 1 w najbliższy wtorek 9 IV o godz. 16.30, a z etapu 2 w następny piątek 19 IV o godz. 18.30 w kościele.

Rycerzy Jana Pawła II i mężczyzn chcących poznać tę grupę zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek 11 IV o godz. 18.30 /najpierw po mszy św. Koronka do św. JP II/.

Rodziców dzieci 1 Komunijnych zgodnie z planem zapraszamy na ostatnią katechezę i zebranie w następny poniedziałek 15 IV o g. 18.00.

W minionym tygodniu odszedł od nas śp. Jerzy Andrzejewski l. 88 z ul. Żabikowskiej 48 /pogrzeb odbył się w czwartek/. Dobry Jezu a nasz Panie …

W tym i następnych tygodniach mamy wolne intencje, zainteresowanych zapraszamy, aby podejść do Biura Parafialnego.

Organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w Licheniu w sobotę 11 V. Wyjazd autobusem sprzed naszego kościoła o g. 7.30, powrót ok. 18.00. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii lub Biurze Parafialnym.

Siostry Służebniczki zapraszają za tydzień w niedzielę 14 IV na wprowadzenie relikwii bł. rodziny Ulmów o g. 15.00 w sanktuarium oraz na przedstawienie „Mój Chrystus połamany” o g. 17.00 w SP nr 6 w Luboniu /szczegóły na plakacie/.

W kaplicy Matki Bożej można nabywać: Przewodnik Katolicki (10 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci (9 zł).

Dzieci do odbioru mają „Ziarenka” z ewangelią i zadaniami do zrobienia.

Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za złożone OFIARY na utrzymanie kościoła, na kwiaty i za wszelkie wyrazy życzliwości. W zeszłym tygodniu składka na KUL i szk. kat. wyniosła 2000 zł – Bóg zapłać ofiarodawcom. Dziękujemy też wszystkim, którzy złożyli daninę diecezjalną w okresie Wielkiego Postu i w czasie świąt Wielkiej Nocy (590 z 1200 rodzin, czyli 49 %).

Za tydzień gościć będziemy brata Kamila Tylmanowskiego ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego z Puszczykowa. Będzie okazja do wspólnej modlitwy i poznania tego Zgromadzenia, a także po mszach będzie można wspomóc materialnie tę wspólnotę zakonną.