BOŻE CIAŁO – 16 VI 2022r.

Dzisiaj uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa msze św. o godz. 8.00, 10.00, ok. 12.30 /po procesji/ i o godz. 21.00. Tradycyjna procesja Bożego Ciała do 4 ołtarzy po mszy św. o godz. 10, którą poprowadzi ks. dr hab. Mariusz Białkowski – wykładowca Akademii Muzycznej w Poznaniu.

W Oktawie wieczorna Msza św. połączona z nieszporami i procesją wokół kościoła. W niedzielę procesja po Mszy św. o g. 11.30. Zapraszam codziennie do uwielbienia Jezusa Eucharystycznego, służbę liturgiczną i dziewczynki sypiące kwiatki.

Bardzo dziękujemy budowniczym ołtarzy, pocztom sztandarowym, asyście liturgicznej, dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich rodzicom, rodzinom, które udekorowały swoje okna i balkony oraz wszystkim parafianom i gościom uczestniczącym w dzisiejszym święcie.

Zapraszamy na zebrania dla rodziców:

– młodzieży z etapu 1 przygotowania do bierzmowania w poniedziałek 20 VI o godz. 18.00,

– młodzieży z etapu 2 przygotowania do bierzmowania we wtorek 21 VI o godz. 18.00,

– dzieci kl. 2 SP w sprawie 1 Komunii w 2023r. w środę 22 VI o godz. 18.00.

Organizujemy dziękczynną autobusową Pielgrzymkę do Częstochowy na rozpoczęcie wakacji, jako dziękczynienie za 10 lat istnienia naszej parafii, w sobotę 25 VI /szczegóły na plakacie/. Wyjazd o godz. 5.00, powrót ok. g. 22.00. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt to 80 zł. Zapisy z wpłatą w Biurze Parafialnym lub zakrystii.

Już dzisiaj informujemy, że w naszym kościele w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę mszy św. o godz. 13.00, a w dni powszednie mszy św. rannej o godz. 8.00.

Teraz 3 niedziela miesiąca, czyli dodatkowa składka gospodarcza. BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary.