header photo

Ogłoszenia parafialne 21.12.2014 r.
IV Niedziela Adwentu

1. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na budowę naszego kościoła. Opłatki świece wigilijne można nabywać po Mszy św. w niedzielę w biurze parafialnym.
  2. Roraty w poniedziałek i wtorek o godz. 18.oo. Na poniedziałkowe roraty zapraszam dzieci I-komunijne z książeczkami do poświęcenia.
  3. W środę przypada Wigilia Narodzenia Pańskiego. Biuro parafialne w środę będzie nieczynne. Pasterka w naszym kościele tradycyjnie o północy. W I i II dzień świąt Msze św. jak w niedzielę. W II dzień świąt zbiórka ofiar do puszek na K.U.L.
  4. W piątek jest udzielona dyspensa od potraw mięsnych.
  5. Dzieci zapraszam w II dzień Świąt na spotkanie przy żłóbku o godz. 16.oo na śpiew kolęd i rozdanie nagród za udział w roratach.
  6. W przyszłą niedziele będziemy obchodzić Uroczystość Świętej Rodziny.
  7. W piątek wyjątkowo o godz. 14.3o koronka do Miłosierdzia Bożego.
  8. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  9. Do nabycia Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki oraz kalendarz na rok 2015 w cenie 5 zł. można nabyć po Mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym podczas dyżurów.
  10. Informacje parafialnego zespołu Caritas:
    - Parafialny Zespół Caritas bardzo prosi parafian, aby serduszka wraz z paczkami przynosić najpóźniej do ostatniej Mszy św. w niedzielę, tj. do godz. 21.oo.
    - Jednocześnie informuje, że wydawanie paczek świątecznych i drobnych upominków dla wszystkich podopiecznych odbędzie się w poniedziałek, 22 grudnia, w godzinach 15.oo do 17.oo w naszym kościele przy bocznym wejściu.
    - Parafialny Zespół Caritas informuje, że w czasie wtorkowych dyżurów będzie przyjmować informacje dotyczące oddania sprzętów domowych, mebli i odzieży osobom potrzebującym oraz informacje od osób potrzebujących takiej pomocy.