header photo

Ogłoszenia parafialne 26.04.2015 r.
IV Niedziela Wielkanocy

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. Pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę kościoła.
  4. Próby dzieci I-Komunijnych: w poniedziałek o godz. 19.oo. Spowiedź dzieci w piątek o godz. 11.oo.
  5. W dzisiejszą niedzielę o godz. 15.oo uroczysta Msza św. w I rocznicę kanonizacji Jana Pawła II. Podczas Mszy św. prapremier Mszy św. ku czci św. Jana Pawła II z Litanią.
  6. W tym tygodni przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najśw. sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od godz. 15.oo do 18.oo. Obchód chorych od godz. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo. zapraszam dzieci, które będą obchodziły rocznicę I komunii Św. W piątek udzielona jest dyspensa ks. Arcybiskupa od potraw mięsnych.
  7. Uroczystość M. B. Królowej Polski z racji niedzieli wielkanocnej - przeniesiona jest na 2 maja sobotę. Msze św. w naszym kosi cele o godz. 8.oo, 10.oo i 12.oo - w int. Ojczyzny. Nie ma Mszy św. o godz. 15.oo. Wieczorna Msza św. jest już Mszą z niedzieli.
  8. W przyszłą niedzielę dzieci naszej parafii na Mszy św. o godz. 10.oo przystąpią do I Komunii św.
  9. Nabożeństwa Majowe w piątek o godz. 17.3o; w sobotę połączone z mszami św. w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.oo.
  10. W tym tygodniu zmarła: śp. Alicja Hurysz z ul. gen. Sikorskiego 11. "Wieczny odpoczynek..."