header photo

Ogłoszenia parafialne 27.11.2016 r.
I Niedziela Adwentu.

1. Rozpoczynamy czas Adwentu przygotowania na powtórne przyjście Pana. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.oo. połączone z naszymi parafialnymi nabożeństwami.
  2. Opłatki oraz świece adwentowe można kupić po Mszach św. w niedzielę lub w tygodniu po wieczornej Mszy św. lub w godzinach otwarcia biura parafialnego
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę, 30 listopada, po Mszy św. wieczornej.
  4. Spotkanie do bierzmowania dla klas drugich i trzecich w piątek, 2 grudnia, po Mszy św. wieczornej o godz. 18.3o.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od godz. 15.oo do 18.oo. Obchód chorych od godz. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo.
  6. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
  7. Pragnę bardzo podziękować za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. Pomału zbliża się do końca tynkowanie naszego kościoła.
  8. Wolontariuszki naszego parafialnego Caritas wraz z pierwszą niedzielą adwentu rozpoczynają akcje "Serduszko" - słodycze dla dzieci z rodzin najuboższych. "Serduszka" można zabierać przy wyjściu z kościoła. Podobnie jak w ubiegłym roku, wolontariuszki przez cały adwent, w niedziele po każdej Mszy św. a w dzień powszedni po Mszy św. wieczornej sprzedawać będą ręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na działalność PZC.
  9. W przyszłym tygodniu gościć będziemy o. Misjonarza z Ukrainy. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary na działalność misyjną.
  10. W przyszłą niedzielę przypada odpust w par. św. Barbary. Suma odpustowa o godz. 12.3o.
  11. Ośrodek Kultury w Luboniu zaprasza dzieci w niedzielę 4 grudnia od godz. 15:00 do 18:00 na mikołajkowe warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Wstęp bezpłatny! Warsztaty odbędą się w siedzibie Ośrodka Kultury ul. Jana III Sobieskiego 97 w Luboniu. Zapewniamy niezbędne materiały do wykonania ozdób.
  12. Do nabycia Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.