header photo

Ogłoszenia parafialne 30.08.2015 r.
XXII Niedziela zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. We wtorek o godz. 8.oo Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego. Święcenie tornistrów dzieci klas pierwszych w niedziele na Mszy św. o godz. 10.oo.
  4. W tym tygodni przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od godz. 15.oo do 18.oo. Obchód chorych od godz. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo.Okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo.
  5. W przyszłą niedziele o. Piotr będzie rozprowadzał kalendarze misyjne ojców Oblatów na rok 2016.
  6. Pielgrzymki:
    - do Tulec 06 września (niedziela); zbiórka na Placu bł. E. Bojanowskiego o godz. 5.45; Suma w Tulcach o godz. 12.oo.
    - do Lichenia 12 września (sobota) wyjazd o godz. 7.oo spod straży i kościoła św. Barbary. Cena 40 zł. przy zapisie u pp. Michalak, Ellmann i Mnich.
  7. Informacje Parafialnego Zespołu Caritas:
  8. Parafialny Zespól Caritas informuje, ze plecaki i przybory szkolne dla dzieci i młodzieży z rodzin naszych podopiecznych, wydawane będą dnia 01.09 w godz. 15.oo do 17.oo w kościele, przy wejściu bocznym od strony "Pajo".
  9. Pozostały jeszcze kilka plecaków. Jeśli to jest możliwe , bardzo prosimy o włączenie się do akcji.