header photo

Ogłoszenia parafialne 07.02.2016 r.
V Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. Środą Popielcową rozpoczynamy okres Wielkiego Postu - czasu naszego nawrócenia. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz.: 7.oo; 10.oo; 16.oo; 18.oo i 20.oo. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Diecezjalną Caritas.
  4. Spotkanie dla Kręgu Biblijnego w środę po Mszy wieczornej.
  5. Młodzież z klas pierwszych gimnazjum zapraszamy na spotkanie w czwartek 11 lutego o godzinie 18.45.
  6. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9.oo i 17.3o. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14.3o.
  7. Koperty na daninę diecezjalną można zabierać ze stolika przy wyjściu z kościoła.
  8. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w par. św. Barbary w I Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.oo; natomiast w Mosinie 27 lutego o godz. 19.oo i trwać będzie w 3 kolejne soboty.
  9. Zmarł śp. Stefan Hedzielski z ul. Żabikowskiej.