header photo

Ogłoszenia parafialne 26.07.2015 r.
XVII Niedziela zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. Pragnę podziękować za ofiary złożone w ub. niedziele na budowę kościoła.
  4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Po rannej Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
  5. Informacje Parafialnego Zespołu Caritas:
  6. Prowadzimy akcję "Tornister Pełen Uśmiechów" - wyposażenie plecaków w przybory szkolne dla uczniów szkół podstawowych oraz akcję "Serduszko" przybory szkolne dla młodzieży z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Plecaki i "Serduszka" będzie można odbierać w biurze parafialnym po każdej Mszy św. Można też składać ofiary na ten cel u wolontariuszek. Bardzo prosimy parafian do wzięcia udziału w tej akcji, tak jak to było w latach ubiegłych.
  7. We wtorek 28 lipca w godzinach od 16.oo do 20.oo, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, będzie wydawana żywność tym podopiecznym, którzy nie odebrali jej 21 lipca.
  8. W tym tygodniu zmarła śp. Józef Tomys z ul. Żabikowskiej 62H. Msza pogrzebowa w środę o godz. 12.oo. "Wieczny odpoczynek..."