header photo

Ogłoszenia parafialne 13.08.2017 r.
XIX Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Nowenna do św. Jana Pawła II; w środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  2. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na KUL.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne św. Maksymiliana Marii Kolbego. Suma odpustowa w Lasku o godz. 19.oo.
  4. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze Św. jak w niedzielę. Święcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Przed kościołem zbiórka ofiar na Caritas diecezjalną.
  5. W przyszłą III niedzielę miesiąca przed kościołem zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła.
  6. Prowadzimy akcję "Tornister pełen uśmiechów". Plecaki i serduszka można odbierać po każdej Mszy św. w niedzielę, a w ciągu tygodnia po wieczornej Mszy św. w biurze parafialnym.
  7. W tym tygodniu zmarł: śp. Andrzej Choroszyński z ul. Żabikowskiej 62K . Msza pogrzebowa w środę o godz. 12.oo.