header photo

Ogłoszenia parafialne 22.10.2017 r.
XXIX Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Nowenna do św. Jana Pawła II; w środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godz. 17.3o; w sobotę o godz. 18.3o; w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.oo.
  3. Dzisiaj dzień naszego odpustu parafialnego. Podczas mszy o godz. 12.oo odbędzie się poświęcenie sztandaru parafialnego. Wolontariuszki parafialnej Caritas, po Mszach św. będą sprzedawały "kremówki". Dochód przeznaczony na pomoc świąteczna dla osób i rodzin w trudnej sytuacji finansowej w naszej parafii.
  4. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na poszkodowanych po trzęsieniu ziemi w Meksyku.
  5. Spotkanie klas siódmych do bierzmowania w środę po wieczornej Mszy św.
  6. W godzinach otwarcia biura parafialnego można zamawiać wymienianki roczne.
  7. Rozpoczął się Tydzień misyjny. W przyszłą niedziele przed kościołem zbiórka ofiar na Misje.
  8. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegła niedzielę na budowę kościoła.
  9. W tym tygodniu zmarli śp. Adam Sroczyński z ul. Osiedlowej.