header photo

Ogłoszenia parafialne 25.01.2015 r.
III Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. Kolęda od poniedziałku do piątku od godz. 15.oo; Biuro parafialne podczas kolędy otwarte w normalnych godzinach; ksiądz będzie w biurze w środę i czwartek. W tym tygodniu kończymy tegoroczne odwiedziny kolędowe w naszej parafii.
  4. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na radio Emaus. Jednocześnie pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.
  5. Młodzież gimnazjalną z klas trzecich zapraszamy na spotkanie we wtorek, po wieczornej Mszy św.
  6. W tym tygodniu zmarli: śp. Tadeusz Jachnik z ul. gen. Sikorskiego 13 i śp. Helena Dachtera z ul. Kościuszki 51. Wieczny odpoczynek
  7. Do nabycia Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.
  8. Na nowy tydzień pracy życzę błogosławieństwa Bożego.