header photo

Ogłoszenia parafialne 14.08.2014 r.
XXIV Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii.
  2. W środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek o godz. 15.oo koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  5. W środę i czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie młodzieży mającej w tym roku przyjąć sakrament bierzmowania (byłe kl. III gimnazjum).
  6. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na budowę naszego kościoła.
  7. W dzisiejszą niedzielę po Mszy Św. o godz. 15.oo spotkanie małżeństw pragnących włączyć się w Duszpasterstwo małżeństw.
  8. Można rezerwować Msze Św. na przyszły rok.
  9. Do nabycia Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki oraz kalendarz na rok 2015 w cenie 5 zł. można nabyć po Mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym podczas dyżurów.

Program wizytacji kanonicznej ks. Abp. Metropolity Stanisława Gądeckiego
w Parafii pw. Świętego Jana Pawła II dnia 23 września 2014 roku

10.00 Msza Święta dla chorych i starszych parafian połączona z udzieleniem Sakramentu Chorych (odprawia Ksiądz Proboszcz)
    11.30 Wizyta w Szkole Podstawowej