header photo

Ogłoszenia parafialne 24.07.2016 r.
XVII Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. świecenie pojazdów. Ofiary składane podczas święcenia przeznaczone są na środki transporty dla misjonarzy.
  4. Pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę kościoła.
  5. Przy wyjściu z kościoła można kupić płyty DVD z filmami o chrzcie Polski. Cena 2 zł.
  6. Gościmy w naszej parafii młodzież z Wysp Zielonego Przylądka, która przyjechała na Światowe Dni Młodzieży.
  7. Wolontariuszki naszego Parafialnego Zespołu Caritas rozpoczynają akcję " Tornister pełen uśmiechów". Po każdej Mszy św. w niedzielę i po wieczornych Mszach św. w ciągu tygodnia, będzie można odbierać w biurze parafialnym plecaki do wypełnienia w przybory szkolne dla uczniów szkoły podstawowej oraz serduszka na przybory szkolne dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Osoby, które chcą włączyć się w tę akcję, a nie mogą same wypełniać plecaków mogą złożyć u wolontariuszek ofiarę na ten cel.