header photo

Ogłoszenia parafialne 24.04.2016 r.
V Niedziela Wielkanocy

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. Próby dzieci I-Komunijnych: czwartek godz. 19.oo; spowiedź w sobotę o godz. 10.oo.
  4. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii misjonarzy Oblatów z Prokury Misyjnej razem z klerykami z Madagaskaru. Po Mszach św. będą zbierać ofiary na działalność misyjną. Można też będzie nabyć pamiątki misyjne
  5. Również w dzisiejszą niedzielę, odpowiadając na apel Papieża Franciszka, we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na pomoc humanitarną Ukrainie.
  6. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla bierzmowanych z 3 klas gimnazjum i 1 klas szkoły ponadgimnazjalnej.
  7. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.
  8. Pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.
  9. W przyszłą niedziele na Mszy Św. o godz. 1`0.oo dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii Św. Proszę, aby ławki w głównej nawie zostawić dla dzieci i rodziców.
  10. W przyszłą niedziele przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz naszego Arcybiskupiego Seminarium Duchownego