header photo

Ogłoszenia parafialne 28.08.2016 r.
XXII Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Nowenna do św. Jana Pawła II. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. W czwartek o godz. 8.oo Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego. zapraszam uczniów i rodziców. Wieczorem Msza św. w int. Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od godz. 15.oo do 18.oo. Obchód chorych od godz. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo.
  5. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
  6. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. Rozpoczynamy prace związane z otynkowaniem i wymalowaniem kościoła.
  7. Dziś w Szk. Podst. nr 1 można oddać krew.
  8. W przyszła niedzielę o. Piotr będzie rozprowadzał kalendarze misyjne OO Oblatów.
  9. Wolontariuszki Parafialnego Zespołu Caritas proszą o zwrot wypełnionych plecaków do dnia 28 sierpnia, do Mszy św. o godzinie 21.oo. Wydawanie przyborów szkolnych i plecaków dzieciom wcześniej zgłoszonym odbędzie się 31 sierpnia (środa) w godz. 16.oo 19.oo w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. W dniu tym będą również wydawane tortille dla wszystkich naszych podopiecznych.
  10. 11 września odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Tulec z par. św. Barbary. zbiórka o godz. 5.45 na pl. E. Bojanowskiego.
  11. Zapraszam do współpracy osoby, które chciałyby włączyć się o zadbanie wyglądu naszego kościoła, oraz otoczenia przykościelnego.
  12. Do nabycia Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.