header photo

Ogłoszenia parafialne 26.06.2016 r.
XIII Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. Nabożeństwo czerwcowe od poniedziałku do czwartku po Mszy św.
  4. Można zapisywać się na listę osób, które mogą przyjąć pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży po mszach św. w zakrystii lub w tygodniu w biurze parafialnym. Poszukujemy osoby, która zna język portugalski.
  5. W środę przypada Uroczystość św. App. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.oo; 10.oo i 18.oo. Taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od godz. 15.oo do 18.oo. Obchód chorych od godz. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo.Okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo.
  7. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
  8. Pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.
  9. Przy wyjściu z kościoła można kupić płyty DVD z filmami o chrzcie Polski. Cena 2 zł. Dodatkowe ofiary za płytę są przeznaczone na Ś.D.M. w Luboniu.
  10. Wolontariuszki Parafialnego Zespołu Caritas informują, że podczas dyżurów w biurze parafialnym i po wieczornych Mszach św. będą przyjmowały zapisy na plecaki dla dzieci naszych podopiecznych, które od września br. będą uczęszczały do klas od 0-VI, oraz na przybory szkolne dla młodzieży z gimnazjum i szkol ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 lipca br.