header photo

Ogłoszenia parafialne 28.08.2014 r.
XXVI Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii.
  2. W środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek o godz. 15.oo koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  5. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na KUL.
  6. We wtorek gościliśmy w naszej parafii ks. Arcybiskupa z wizytacją kanoniczną. Na wieczornej Mszy św. udzielił sakramentu bierzmowania. Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wystawienie Najśw. sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od 15.oo do 18.oo. Objazd chorych od godz. 9.oo. Okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo.
  8. Różaniec św. od środy do piątku o godz. 17.3o; w sobotę o godz. 18.3o; w niedzielę po rannej Mszy Św.
  9. Pragnę podziękować za ofiary złożone w ubiegła niedzielę na budowę naszego kościoła.
  10. Pragnę podziękować również za obicia naszych krzeseł.
  11. Apostolstwo Dobrej Śmierci organizuje pielgrzymkę do Górki Klasztornej na dzień skupienia 11.10 2014r. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.