header photo

Ogłoszenia parafialne 31.08.2014 r.
XXII Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii.
  2. W środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek o godz. 15.oo koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  5. Dziś w naszej parafii gościmy będziemy o. Piotr. Po mszach świętych przed kościołem będzie rozprowadzał Kalendarze Misyjne na rok 2015.
  6. W poniedziałek rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego. Msza św. na rozpoczęcie o godz. 17.oo w int. śp. Macieja Wiśniewskiego absolwenta Szk. Podst. nr. 2.
  7. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od 15.oo do 18.oo. Obchód chorych od godz. 9.oo; okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo.
  8. W sobotę porannej Mszy św. nabożeństwo do Matki Boskiej.
  9. Wszystkich ministrantów i chłopców chcących służyć przy ołtarzu zapraszamy do Kościoła na pierwszą powakacyjną zbiórkę, która odbędzie się w sobotę 6 września o godzinie 10.oo.
  10. PZC informuje, że wydawanie plecaków i przyborów dla dzieci podopiecznych odbędzie się w poniedziałek dnia 1 września 2014 roku od godziny 15.oo do 17.oo w naszym kościele. W dzisiejszą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na działalność naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
  11. Pielgrzymki:
  12. - do Lichenia 25.09.2014
    - Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową w Tulcach 03.09.2014
    - archidiecezjalna pielgrzymka do Wadowic i Łagiewnik.
  13. W tym tygodniu zmarli śp. Marzenna Gębalska z ul. Żabikowskiej 62H oraz śp. Stanisław Włodarek z ul. Żabikowskiej 56. Wieczny odpoczynek
  14. Do nabycia Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki oraz kalendarz na rok 2015 w cenie 5 zł. można nabyć po Mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym podczas dyżurów.