header photo

Ogłoszenia parafialne 30.06.2019 r.
XIII Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę o godz. 17.oo Różaniec.
  2. Kanoniczne objęcie parafii przez ks. mgr lic. Mikołaja Graję - dot. proboszcz parafii pw. św. Wojciecha w Rusku - odbędzie się w poniedziałek podczas Mszy Św. o godz. 18.oo .
  3. W czwartek Msza Św. w int. Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od godz. 15.oo do 18.oo. Obchód chorych od godz. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo.
  5. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
  6. W sobotę wyrusza spod katedry Piesza pielgrzymka do Częstochowy.
  7. Wolontariuszki parafialnej Caritas informują, że w lipcu i sierpniu nie będzie wtorkowych dyżurów w biurze parafialnym. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny. Nr telefonów widoczne są na tablicy ogłoszeń.
  8. Do nabycia numery "Przewodnika Katolickiego" i "Gościa Niedzielnego" oraz książeczki przygotowujące duchowo na peregrynację Obrazu. M.B. Częstochowskiej.