header photo

Ogłoszenia parafialne 23.11.2014 r.
XXXIV Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii.
  2. W środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek o godz. 15.oo koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie kl. I gimnazjum; w środę kl. II i III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  6. W czwartek po Mszy Św. spotkanie rodziców dzieci I-Komunijnych.
  7. W piątek o godz. 18.oo Msza Św. za zmarłych.
  8. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się w liturgii Kościoła czas Adwentu okres przygotowania na spotkanie z Jezusem.
  9. Pragnę podziękować za ofiary złożone w ubiegła niedziele na budowę naszego kościoła.
  10. Do nabycia Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki oraz kalendarz na rok 2015 w cenie 5 zł. można nabyć po Mszach św. w zakrystii lub w biurze parafialnym podczas dyżurów. Można nabyć modlitewniki dla chorych w cenie 5 zł. i książkę księgarni św. Wojciecha.