header photo

Ogłoszenia parafialne 27.07.2014 r.
XVII Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii.
  2. W środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek o godz. 15.oo koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po rannej Mszy Św. do godz. 9.oo i od 15.oo do 18.oo. O godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego. Objazd chorych od godz. 9.oo. Okazja do spowiedzi św. od godz. 15.3o do 17.oo.
  6. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
  7. w dniach 1 i 2 sierpnia można zyskać odpust zupełny Porcjunkuli. By uzyskać wspomniany odpust, należy jednak spełnić następujące warunki, a więc:
  8. - pobożnie nawiedzić kościół,
    - odmówić w nim Modlitwę Pańską oraz Wyznanie Wiary,
    - przystąpić do spowiedzi świętej,
    - przyjąć Komunię świętą,
    - pomodlić się według intencji Ojca Świętego,
    - wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu.
  9. Parafialny Zespół Caritas prowadzi akcję "Tornister pełen uśmiechu" wyposażenie tornistrów dla dzieci, oraz "Serduszko" przybory szkolne dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Plecaki i serduszka można odbierać w biurze parafialnym po każdej Mszy Św.
  10. Pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę kościoła i na misjonarzy.
  11. Do nabycia Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki oraz kalendarz na rok 2015 z parafiami, którym patronuje św. Jan Paweł II. Jest też nasza parafia. Kalendarz w cenie 5 zł. można nabyć po Mszach św. a zakrystii lub w biurze parafialnym podczas dyżurów.