header photo

Ogłoszenia parafialne 26.02.2017 r.
VIII Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed mszą św.
  3. Środą Popielcową rozpoczynamy tegoroczny Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem w środę o godz. 7.oo; 10.oo; 16.oo; 18.oo; 20.oo. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  4. Biuro parafialne w środę będzie nieczynne.
  5. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:
  6. - Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9.oo i 17.3o
    - Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14.3o.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po rannej Mszy św. do godz. 9.oo i od godz. 15.oo do 18.oo. Obchód chorych od godz. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. od 15.3o do 17.oo.
  8. W sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
  9. W piątek dnia 3 marca o godz. 18.30 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców ministrantów zapisanych na letni wyjazd.
  10. Pragnę gorąco podziękować za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.
  11. Wolontariuszki Parafialnego Zespołu Caritas informują, ze od 28 lutego, w każdy wtorek, w godz. 16.oo do 17.oo w biurze parafialnym będą rozliczały PIT-y