header photo

Ogłoszenia parafialne 23.04.2017 r.
Niedziela Miłosierdzia Bożego.

1. W poniedziałek Nowenna do św. Jana Pawła II, środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek i czwartek o godz. 18.45.
  4. W piątek o godz. 18.30 spotkanie dla klas drugich i trzecich gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  5. W przyszła niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka na pomoc dla Syrii.
  6. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo odbędzie się w naszym kościele koncert wielkanocnej muzyki organowej. Serdecznie zapraszam w imieniu organisty p. Roberta Napieralskiego.
  7. Burmistrz Miasta Luboń, Dyrektor Szk. P. nr 2 oraz Stowarzyszenie Wielkopolan zapraszają na Dni Pracy Organicznej które odbędą się w Szk. Podstawowej nr 2 24 kwietnia o godz. 18.oo