header photo

Ogłoszenia parafialne 17.08.2014 r.
XX Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii.
  2. W środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek o godz. 15.oo koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  5. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca zbiórka ofiar do puszek na budowę naszego kościoła.
  6. W przyszłym tygodniu przed kościołem zbiórka ofiar na KUL.
  7. Parafialny Zespół Caritas prowadzi akcję Tornister pełen uśmiechu wyposażenie tornistrów dla dzieci, oraz Serduszko przybory szkolne dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Plecaki i serduszka można odbierać w biurze parafialnym po każdej Mszy Św.
  8. Do nabycia Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki oraz kalendarz na rok 2015 z parafiami, którym patronuje św. Jan Paweł II. Jest też nasza parafia. Kalendarz w cenie 5 zł. można nabyć po Mszach św. a zakrystii lub w biurze parafialnym podczas dyżurów.