header photo

Ogłoszenia parafialne 25.09.2016 r.
XXVI Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Nowenna do św. Jana Pawła II. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.
  4. Można rezerwować msze św. na przyszły rok.
  5. Spotkanie do bierzmowania uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum odbędzie się w piątek 30 września po Mszy św. wieczornej.
  6. Od soboty rozpoczyna się październik miesiąc Różańca Św. nabożeństwo różańcowe w sobotę o godz. 18.5o; w niedziele po Mszy Św. o godz. 8.oo.
  7. W sobotę przypada też I Sobota Miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.oo nabożeństwo do Matki Bożej.
  8. Cyklu katechez dla dorosłych, przygotowujących do bierzmowania w katedrze 27 listopada b.r., odbędzie się w par. św. Barbary. Kurs trwać będzie przez sześć niedziel. Pierwsze spotkanie 2 października 2016r. godz. 19.oo - salka pod probostwem.
  9. Pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę kościoła. Wyłożyliśmy stopnie do wejść bocznych kościoła. Trwa ocieplanie, tynkowanie i malowanie kościoła.
  10. W tym tygodniu zmarły śp. Mirosława Stebner z ul. Osiedlowej oraz śp. Krystyna Mistak z ul. Żabikowskiej, której Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.oo.