header photo

Ogłoszenia parafialne 15.01.2017 r.
II Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed mszą św.
  3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła.
  4. Siostra zaprasza wszystkich na śpiew kolęd w dzisiejszą niedziele po Mszy św. o godz. 15.oo.
  5. Kolęda od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 16.oo. W sobotę i niedzielę o godz. 14.oo. Biuro parafialne czynne jest podczas kolędy w normalnych godzinach. Ksiądz jest w środę i czwartek.
  6. W przyszła niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.oo gościć będziemy chór Hasło z Poznania. Po Mszy Św. koncert kolęd.
  7. Cykl katechez dla dorosłych, przygotowujący do bierzmowania w katedrze, odbędzie się w parafii św. Barbary w Luboniu. Pierwsze spotkanie dziś o godz. 19.oo - salka pod probostwem.
  8. W ubiegłym tygodniu spłonęło mieszkanie starszego małżeństwa, mieszkającego na terenie naszej parafii. Zwracamy się o pomoc dla tych osób. Potrzebne jest dosłownie wszystko: od ubrań po sprzęty domowe i pomoc w remoncie mieszkania. Osoby, pragną pomóc, prosimy aby kontaktowały się z córka poszkodowanych - panią Anna Sołowiej nr tel. 515 351 640. Dane te znajdują się tez na tablicy ogłoszeń naszego Parafialnego Zespołu Caritas przy wyjściu z kościoła.