header photo

Ogłoszenia parafialne 29.03.2015 r.
VI Niedziela Wielkiego Postu

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. Pragnę podziękować rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną.
  4. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień.
  5. W poniedziałek spowiedź św. w par. św. Barbary.
  6. Obchód chorych w środę od godz. 9.oo.
  7. Liturgia Triduum Paschalnego:
  8. a) Wielki Czwartek - pamiątka ustanowienia sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Msza Św. o godz. 18.oo i adoracja Jezusa w Ciemnicy do godz. 21.oo.
    b) Wielki Piątek - dzień męki i śmierci Pana Jezusa. Obowiązuje w tym dniu post ścisły. Adoracja od godz. 7.oo. O godz. 15.oo Droga Krzyżowa. Po drodze Krzyżowej Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.oo nabożeństwo Męki Pańskiej i adoracja do godz. 22.oo.
    c) Wielka Sobota - adoracja Grobu Pańskiego od godz. 7.oo. Święcenie potraw o godz. 11.oo; 12.oo; 13.oo; 14.oo; 15.oo O godz. 22.oo Rezurekcyjna Msza św. Wigilii Zmartwychwstania Pańskiego z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych; przynosimy ze sobą świece.
  9. W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego i w II Dzień Świąt Msze św. jak w niedzielę. W II dzień świąt zbiórka ofiar na KUL.
  10. W tym tygodniu zmarli: śp. Janina Korzeniewska z ul Żabikowskiej 62k; śp. Czesław Kimmel z ul. Osiedlowej 11. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 12.oo. Wieczny odpoczynek
  11. Parafialny Zespół Caritas informuje, że wydawanie świątecznych paczek dla dzieci i drobnych upominków dla wszystkich podopiecznych odbędzie się we wtorek, 01.04. w godzinach 15.oo 17.oo w kościele, przy bocznym wejściu od strony PAJO.
  12. Odbiór alb dzieci I-Komunijnych we wtorek w kościele o godz. 17.oo.