header photo

Ogłoszenia parafialne 18.06.2017 r.
XI Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Nowenna do św. Jana Pawła II; w środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Nabożeństwo czerwcowe po wieczornej Mszy św.; w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.oo.
  2. Nieszpory Eucharystyczne od poniedziałku do czwartku podczas wieczornej Mszy św.
  3. W dzisiejszą niedziele przed kościołem zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła.
  4. W środę o 18.30 spotkanie dla klas drugich i trzecich gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania. Młodzież proszona jest o zabranie ze sobą indeksów.
  5. W piątek przypada Uroczystość N.S.P.J. Msze Św. o godz. 7.oo; 10.oo i 18.oo. O godz. 8.oo Msza Św. na zakończenie Roku Szkolnego. W tym dniu z racji Uroczystości nie obowiązuje post.
  6. Pragnę podziękować za Uroczystość Bożego Ciała: osobom, które przygotowały ołtarze; za przybrane domy; strażakom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, pocztom sztandarowym, ministrantom. Pragnę podziękować Firmie Pogrzebowej p. Kędziory za udostępnienie nagłośnienia. Bóg zapłać.