header photo

Ogłoszenia parafialne 22.05.2016 r.
Uroczystość Najświętszej Trójcy.

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  2. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  3. Nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.3o; w sobotę o 18.3o; w niedzielę i czwartek po Mszy św. o godz. 8.oo.
  4. Próba sypania kwiatków dla dziewczynek w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.45.
  5. W czwartek przypada Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa Boże Ciało. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 10.oo w uroczystej procesji przejdziemy ulicami naszego osiedla. Tegoroczna trasa procesji Bożego Ciała przejdzie ul. gen. Sikorskiego jak dwa lata temu. Proszę o udekorowanie trasy i ustawienie ołtarzy. W oktawie Bożego Ciała Msza św. połączona z nieszporami.
  6. Można zapisywać się na listę osób, które mogą przyjąć pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży po mszach św. w zakrystii lub w tygodniu w biurze parafialnym. Przed kościołem w zbiórka ofiar na Światowe Dni Młodzieży. Pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. Prowadzimy prace oświetleniowe w naszym kościele.