ZAPISY NA KOLĘDĘ !!!

Wobec znaków czasu rozeznając obecną sytuację podjęliśmy decyzję o sposobie organizacji tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Chętnie odwiedzimy każdą rodzinę naszej parafii, która wcześniej wyrazi taką wolę spotkania. Dlatego uruchomiliśmy system, który ułatwi organizację zgłoszeń. Najlepszym sposobem zapisów jest formularz online dostępny pod poniższym linkiem. Można także zeskanować kod, który bezpośrednio poprowadzi do formularza. Prosimy, aby podać swoje dane byśmy mogli przesłać termin oraz zaznaczyć potrzebę dłuższego spotkania np. poświęcenia mieszkania, chęć poczęstowania obiadem czy kolacją.

Będą także dostępne papierowe wersje zgłoszenia chęci przyjęcia kapłana. Zostaną wyłożone na stoliku w kościele w kaplicy Matki Bożej na skrzynce do wrzucania wypełnionych zgłoszeń.

Termin zgłoszeń upływa 10 XII.

Dziękujemy za życzliwość i do zobaczenia w Waszych mieszkaniach.

ks. prob. Mikołaj

https://zapisynakolede.pl/zapisy/UhrFmVmM3epe0kmAIL3x1667429918