Regionalny Punkt Konsultacyjny dla Osób Zranionych w Kościele

Regionalny Punkt Konsultacyjny dla Osób Zranionych w Kościele powstał w Poznaniu. Punkt jest do dyspozycji osób pełnoletnich z regionu zachodniej i północnozachodniej Polski.

Odpowiednio przeszkoleni konsultanci, głównie świeccy, są gotowi przyjąć i z szacunkiem wysłuchać każdą osobę, udzielić odpowiedniej informacji i wsparcia w podjęciu adekwatnych dla danej sytuacji działań. Będą też udzielali pomocy w nawiązaniu kontaktu z prawnikiem, psychologiem lub duszpasterzem, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Udzielenie wsparcia i pomocy będzie podejmowane z poszanowaniem godności oraz z zachowaniem dyskrecji. Do punktu konsultacyjnego można zgłosić się na rozmowę osobiście lub uczynić to telefonicznie.

Dyżury odbywają się w każdą środę od godz. 17.00 do 19.00
począwszy od 16 września 2020 roku.
Telefon: 693 700 645
Adres mailowy: punkt.konsultacyjny@archpoznan.pl

Więcej informacji znajdzie się na http://archpoznan.pl/pl/punkt-konsultacyjny

Punkt oferuje pomoc psychologiczną, prawną i duszpasterską.