KOLĘDA – spotkania w kościele

Odwiedziny Duszpasterskie ze względu na epidemie nie odbędą się w tradycyjnej formie. Zapraszamy do kościoła na wspólną modlitwę w konkretne dni.

PLAN:

– mieszkańców bloków przy ul. Żabikowskiej 62 a, b, c, d, e, f we wtorek 28 XII o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Żabikowskiej 62 g, h, i, j, k w środę 29 XII o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Żabikowskiej 46 – 60 w poniedziałek 3 I o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Osiedlowej we wtorek 4 I o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Źródlanej w poniedziałek 10 I o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Sikorskiego nr nieparz od 1 do 19 we wtorek 11 I o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Sikorskiego nr nieparz od 21 do 43 w środę 12 I o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Sikorskiego nr parzyste od 30a do 48 w poniedziałek 17 I o godz. 18.00,

– mieszkańców bloków przy ul. Kościuszki we wtorek 18 I o godz. 18.00.

Najpierw będzie wspólna msza św. z litanią do św. Jana Pawła II w Waszej intencji i przedstawieniem bieżących spraw parafii, a później wspólny śpiew kolęd. Jeżeli komuś nie pasuje zaproponowany termin – można zmienić go i przyjść w inny dzień.

Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary kolędowe składane w kopertach lub wpłacane przelewami lub w ofiaromacie na konto parafialne.

INDYWIDUALNE POŚWIĘCENIE MIESZKANIA:

Jeśli ktoś chciałby zaprosić indywidualnie kapłana z Bożym błogosławieństwem do mieszkania to jest oczywiście taka możliwość, zwłaszcza zachęcamy nowych parafian. Proszę zgłosić to ks. Proboszczowi ustając z nim dogodny termin.